Чеснокосажатели

  Чеснокосажателі для мототрактора і мотоблока

  Чеснокосажалка-спеціалізована сівалка, що дозволяє вирощувати цибулинні культури. Автоматизують ручну працю і збільшують продуктивність посадки бульбочок часнику і цибулин на великій площі. Саджалка буде ефективна на агрофермі або в умовах ведення невеликого приватного бізнесу з вирощування насіння часнику.

  Принцип роботи чеснокосажателя для мінітракторів

  Процес посадки часнику і цибулі багато в чому сходиться з висадкою картоплі. Точна модель посіву матеріалу по рядках забезпечується завдяки наявності дозуючих пристроїв, які навішуються на мотоблоки. Вони подають матеріал з однаковим розміром і постійною частотою, що допомагають вирощувати на рівній дистанції цибулинні культури.

  Щоб висадити часник, потрібно мати жорстку раму, на яку буде встановлюватися бункер. Залежно від кількості застосовуваних пристроїв, використовується одночасно до 4-5 ємностей, звідки матеріал потрапляє в дозатор. При цьому буде потрібно достатня потужність мінітракторів.

  Конструкція чеснокосажателя для мотоблоків

  Мотоблоки мають різне навісне обладнання, тому чеснокосажалки бувають декількох видів:

  1. Для обробки одного або двох рядків. Кріпляться до тягового пристрою за допомогою скоби, тому пристосування компактне і легке у використанні. Дозволяє використовувати потужність невеликого мотоблока.
  2. Чеснокосажалки для обробки 3-5 рядків з декількома бункерами, які одночасно допомагають закладати і вирощувати насіння по всій площі. Пристрій обладнується адаптером, що регулює глибину посіву. Вимагає потужність трактора ~20 к. с.
  3. Чеснокосажалки з триточковою системою агрегатування. Мають шахти для одночасного посіву на 6-8 рядках. Шахти з підвищеним об'ємом, знижують витрати на дозаправку. Потужність трактора повинна бути не менше 20-25 к. с.

  Багаторядні Саджалки часнику за своєю конструкцією мало чим відрізняються від однорядних. До мотоблока замість одного бункера відразу встановлюється до 8 ємностей. В такому випадку секції видають дозовано цибулини завдяки механізованому пристрою подачі з опорним колесом-грунтозацепом. Саме воно передає крутний момент на вал розкидача, на якому розташовуються регулятори кроку посадки.

  Чеснокосажалка виготовляється з металу. Винятком стає бункер, який не відчуває великих навантажень, тому він може бути не тільки залізним, але і пластиковим. Крім цього сучасні моделі пристрою додатково обладнають:

  • механізмами автоматизованої роботи для більш точного внесення посадкового матеріалу, допомагаючи вирощувати його з високою ефективністю.
  • системами внесення води в зону висадки цибулини для підвищення швидкості вирощування культур.

  Таким чином, підбираючи той чи інший вид чеснокосажалки, беріть в розрахунок оброблювану площу, наявне навісне обладнання, щоб Автоматизація висадки виправдовувала свої витрати.

  Де придбати чеснокосажалку

  Магазин "Інтертехніка" пропонує купити чеснокосажатель і придбати запчастини для мотоблока за рекомендованою ціною від виробника з гарантією якості. Замовити доставку за вигідними умовами можна на сайті в розділі "Оплата і доставка". Здійснюючи покупки в нашому магазині, ви маєте можливість отримати знижку.

  Отримати додаткову знижку 3%