Почвофрези для мототракторів та мотоблоків

  Грунтофрези для мототрактора і мотоблока

  Активна грунтофреза для мотоблока застосовується для механізованої обробки грунту і в процесі посадки сільськогосподарських культур. Обладнання чіпляється на мототрактор, мотоблок або культиватор, агрегатується до трактора за допомогою причіпного пристрою. Техніка має набір ножів, які заглиблюються в землю на 15-20 см, підвищуючи якість обробки.

  Рухається фреза мотоблока або мінітрактора перевертає за собою пласт землі, подрібнюючи при цьому бур'яни, коріння і сухостій. Залишки трави виявляються під шаром грунту, чим і є основним кормом для комах.

  Сумісність фрези мотоблока і переваги від її використання

  Мототрактор і грунтофреза впливають на якість праці і спрощують завдання з підготовки грунту до посадки сільськогосподарських культур. Проведення культивації мотоблоком за допомогою фрези дозволяє об'єднати в собі кілька етапів: боронування, оранку плугом і коткування.

  Грунтофреза мототрактора складається з рами, на яку навішуються опорні колеса. До рами трактора приєднують власники навісного обладнання. Усередині рами закріплюють вал, на якому розташовуються ножі. Мотоблок або мототрактор передає крутний момент на редуктор від двигуна і активна фреза починає свій рух. Таким чином, ножі мототрактора при культивації заглиблюються в землю, глибина якої регулюється черевиками або колесами.

  Фахівці рекомендують перед тим, як запускати грунтофрезу, звільняти оброблювану ділянку від каменів, твердих порід. Тому перед обробкою необхідно очистити площу від сміття, щоб уникнути пошкодження робочих органів.

  Як вибрати фрезу для мотоблока

  Від ширини захоплення при культивації мотоблоком залежить загальна якість роботи мототрактора і мотоблоків. Однак чим більше навісне обладнання за габаритами, тим потужніше потрібен мотоблок або мототрактор. Тому вибираючи інструмент необхідно мати уявлення, яку площу культиватор зможе обробити.

  Які фактори впливають на вибір грунтофрези:

  1. Потужність трактора — легкі фрези з невеликою шириною захвату підійдуть для домашнього господарства з площею до 1-2 га. В основному навішують на мототрактор потужністю до 20 л. с. Це дозволить економно витрачати паливо і одночасно не перевантажувати вузли машини.
  2. Продуктивність мотоблока-враховуйте передбачувану площу обробки грунтофрези. Найчастіше порівнюють обсяг роботи, який можна зробити за 1 годину з потужністю трактора. При цьому не забувайте залишати невеликий запас за характеристиками для можливості збільшувати продуктивність.
  3. Ширина захоплення-чим ширше зона обробки грунтофрези, тим потужніше мототрактор знадобиться. Однак маючи в наявності ділянку до 1-2 га, цілком підійдуть фрези шириною до 1 м.в інших випадках можна вибрати навісне обладнання з додатковим редуктором і навісним механізмом.

  Де купити грунтофрезу в комплекті

  Магазин пропонує купити грунтофрези для мінітрактора і мотоблока за доступною ціною з гарантією від виробника. По телефону зможете уточнити деталі, а наші фахівці дадуть відповідь на питання, що цікавлять. При покупці грунтофрез можете скористатися нашою доставкою по Україні.

  Отримати додаткову знижку 3%