Граблі для мототракторів та мотоблоків

  Граблі для мототрактора і мотоблока

  Граблі-сіноворошилки-навісний пристрій сталевого типу, яке можна навісити на мотоблок або трактор. Являє собою пристосування, що складається з рами і декількох дисків, які можуть бути різної якості. Механізм агрегату дозволяє згребти, зібрати в рядки і перевернути скошену траву.

  Де можна застосувати навісні мототракторні граблі "Сонечко"

  Граблі, які навішують на мотоблок або трактор, використовуються в сільському господарстві. Пристосування сталевого агрегату допомагає заготовити сіно, прибрати сухе листя і відпрацьовані продукти з землі. Вони значно спрощують процес збирання і заготівлі корму, так як при великій площі нереально вручну досягти потрібної якості.

  Механічні мотоблочні граблі застосовують:

  після скошування трави-зелень ворушать, перевертають кілька разів на день, щоб прискорити процес сушіння.
  після сушіння-сіно рівним шаром в кілька рядів укладають на поле, щоб полегшити процес збору сухої маси.
  Механізація процесу дозволить заощадити на закупівлі сіна і практично безкоштовно дозволить провести заготівлю корму для тварин на зиму. Маючи в розпорядженні трактор і граблі, ви самостійно зможете виконати цілий комплекс робіт, які до цього виконувалися групою людей.

  Які бувають мототракторні граблі: оцінка якості і потужності

  Граблі для мототрактора розробляються з урахуванням площі оброблюваної ділянки. Валкоутворювачі пристрої можуть мати кілька дисків, які розташовуються в два-три ряди. Модель товарів розрізняють по кріпильної конструкції і за типом приєднання граблів.

  Колісні Роторні граблі, як і мототрактор, застосовують на великих ділянках, так як габарити пристрою доходять до 8 м.пристосування має широке захоплення дисків і дозволяє за один прохід обробити більшу частину сільгоспугідь. Моделі відрізняються високою продуктивністю обладнання і не підходять на культиватор або мотоблок, так як вимагають для своєї роботи значної потужності.

  Колісні валкові граблі для мототрактора також використовують при обробці великої площі. Валкоутворювачі швидко перевертають сіно і скачують його в валки, утворюючи рівні і акуратні лінії по всій довжині. Конструкція дисків дозволяє проводити регулювання обладнання по висоті, щоб вибрати величину оптимального захоплення сухостою для подальшого збору в тюки. Більшість товарів виробляється з високолегованої сталі, яка протистоїть корозійним процесам і менш схильна до зносу. При грамотній експлуатації можуть прослужити до 20 років.

  Колісні віялові граблі з гідравлічним приводом агрегатуються з тракторами, у яких є вал відбору потужності і окремий гідропривід. Валкоутворювачі мають регулювання-спиця визначає висоту валка. Це дозволяє досягти хорошої якості обробки, вибрати ширину рядків, інтенсивність збору і відрегулювати продуктивність. Обладнання відрізняється високою маневреністю і невеликими габаритними розмірами товарів. Завдяки триточкового навісного пристосування вони легко кріпляться на мотоблок і мототрактор.

  Навісні граблі" Сонечко " — просунутий вид сільськогосподарських товарів для ворушіння і скочування сіна в валки. Їх легко дізнатися по конструкції, так як вона обладнана спицями різної товщини. Виготовляється робочий орган з пружинної сталі високої міцності. Потовщена основа зуба показник хорошої якості, дозволить в стислі терміни обробити значну частину площі, уникнувши загнивання трави.

  У чому відмінність товарів для мотоблока

  Мотоблочні граблі-ворошилки для мотоблока відрізняються полегшеною кріпильною конструкцією, щоб їх можна було використовувати на малопотужному обладнанні. В цілому конструкція багато в чому схожа з граблями" Сонечко " для тракторів, але відрізняються за кількома ознаками:

  1. Легка конструкція важеля граблів не мають рухомих частин і виготовлені за полегшеним варіантом.
  2. Універсальний тип кріплення важеля дозволяє швидко під'єднати до мотоблока без використання спеціального інструменту.
  3. Легка вага робить модель мобільною і простий в експлуатації.
  4. Навісні граблі оснащені розбірним механізмом, що значно полегшує їх транспортування і зберігання.

  Навісні граблі-ворошилки для мотоблока цілком ремонтопридатні і можуть бути полагоджені буквально "на коліні". Найчастіше виходять з ладу прути, які безпосередньо беруть участь в заготівельних роботах. Вони легко змінюються завдяки швидкознімному механізму.

  Купити граблі" Сонечко " для мотоблока або трактора можна по телефону. Залишивши замовлення на сайті, вкажіть, куди буде здійснюватися доставка і в який час. Фахівці магазину" Інтертехніка " готові надати клієнтам професійну безкоштовну консультацію і допоможуть вибрати необхідне обладнання. У розділі "Доставка та оплата" зможете переглянути актуальну інформацію про умови покупки.

  Отримати додаткову знижку 3%