Плуги для мототракторів та мотоблоків

  Плуги для мототрактора і мотоблока

  Плуг призначений для грубої обробки сільськогосподарських земель. Дозволяє наситити верхній шар грунту киснем і вологою перед посівним сезоном зернових і кормових культур. Якісно і швидко розпушує будь-яку поверхню з різним типом грунту.

  Особливості конструкції плуга для мінітракторів

  Плуг агрегатується з тракторами і складається з металевого корпусу, на який навішуються ножі. Інструмент різного нахилу дозволяє домогтися кращої взаємодії з поверхнею, дозволяючи легше заходити у верхні шари грунту. Заглиблюючись, плуг піднімає шар землі, перевертає його і надає можливість для активної взаємодії мікроорганізмів з атмосферою.

  Конструкція плуга впливає на:

  • глибину оранки;
  • ширину обробки ділянки.

  Зазвичай глибини на 20-25 см цілком вистачає, щоб зорати основні типи грунту. Точні значення обладнання залежать від того, які культури плануються вирощувати на ділянці. Ширина впливає на швидкість роботи техніки. Чим вище параметр, тим швидше робота буде проводитися. Однак занадто високе значення вимагає значної потужності техніки і його недолік призводить до перегріву і поломки агрегату.

  При виробництві навісного обладнання використовується матеріал високої якості. Особливі вимоги пред'являються робочому інструменту, так як саме він протистоїть високим навантаженням при обробці грунту. Тому прийнято використовувати високолеговану сталь з подальшим підвищенням її твердості для отримання оптимальних параметрів роботи. Підвищені експлуатаційні характеристики впливають на мотоблок і тривалу роботу пристрою.

  Конструкція плуга

  Мотоблочний плуг проведе оранку невеликої земельної ділянки з площею до 1-2 га.Мотоблок допомагає підготувати грунти для посадки сільськогосподарських культур різного призначення. Умовно прийнято розділяти плуги на такі види:

  1. Одно - і двокорпусні навісні плуги для мототрактора;
  2. Одно - і двокорпусні навісні плуги для легкого мотоблока;
  3. Одно - і двокорпусні навісні плуги для важкого мотоблока з системою охолодження.

  Якщо плуг для легкого мотоблока має прості складові частини, то в інших випадках навісна техніка представлена в більш складній конструкції з декількома корпусами.

  Однокорпусний плуг для мотоблоків оснащений лемішем, який встановлюється на рамку пристрою. Вона забезпечує регулювання глибини орання і задає ширину обробки. У такому виконанні ріжучий інструмент дозволяє захопити до 25 см з величиною поглиблення до 20 см.

  Використовуючи мотоблоки, рекомендується звертати увагу на зчеплення, стан робочих органів плуга і його нахилу. У складних умовах на плуг часто налипає земля і залишки бур'янів. Це погіршує якість закладення землі і підвищує навантаження на обладнання. Своєчасне очищення від рослинності дозволить підтримувати продуктивність на оптимальному рівні, зводячи до мінімуму підвищені витрати на паливо в зв'язку з виникаючим опором.

  Як вибрати плуг для мотоблоків

  Вибираючи плуг для мотоблока або мототрактора потрібно враховувати його потужність. Навісивши на малопотужний агрегат плуг з широким захопленням і збільшеною глибиною обробки, не варто чекати підвищеної продуктивності. У кращому випадку це призводить тільки до збільшення витрат на паливо, в гіршому — завершується поломкою техніки через надмірну напругу.

  В основному двокорпусні плуги не ставлять на мотоблоки, а використовують разом з тракторами, які дозволяють обробляти до 0,2 га на годину. Більш вдосконалені моделі з трьома і більше робочими органами встановлюють на техніку з потужністю більше 30 к. с.

  Де купити плуг для мінітракторів

  Купити плуг різної моделі для мототрактора і мотоблока за вигідною ціною можна в онлайн магазині або по телефону, замовивши зворотний дзвінок нашого менеджера. У нас знайдете завжди актуальну інформацію і кращі умови для співпраці. Онлайн магазин "Інтертехніка" - завжди на зв'язку.

  Отримати додаткову знижку 3%