Обприскувачі для мототракторів та мотоблоків

  Обприскувачі для мототрактора і мотоблока

  Маючи в розпорядженні сільськогосподарську ділянку і вирощуючи на ньому урожай, неодмінно стане в нагоді Обприскувач для рослин. Він дозволяє підвищити врожайність і якість продукції без шкоди для культур.

  Особливості застосування навісних обприскувачів

  Застосовуючи навісні обприскувачі для мотоблока або мототрактора, досягається скорочення витрат на оренду обладнання, підвищуючи рентабельність бізнесу.

  Фермери України виділяють наступні переваги від механізованого обприскування:

  1. Мінімізується використання людської праці при обробці, тому немає необхідності проходити ділянку з ручним обприскувачем.
  2. Скорочується час обробки, що впливає на своєчасне застосування препаратів для захисту рослин від шкідників.
  3. Сучасний навісний розпилювач легко чіпляється на будь-які мотоблоки і швидко вносить добрива завдяки точній системі дозування. Фахівці відзначають, що при великій площі обробки, навіть різниця в 100-200 мг на квадратному метрі здатна скоротити витрати в до 3-4 разів.
  4. Навісні обприскувачі для мотоблока або на мототрактор з компресором дозволяє отримати дрібнодисперсний туман, який максимально ефективно покриває рослину з різних сторін при обробці.
  5. Навісний обприскувач на мотоблок оснащений баками має велику ємність, ніж ручні пристрої.
  6. Виключається взаємодія людини з препаратами, які так чи інакше потрапляють на тіло при ручному внесенні.

  Дані переваги вигідно виділяють автоматичні обприскувачі для мотоблоків серед ручних пристосувань. Таким чином, застосовуючи їх в умовах ведення домашнього господарства, досягається висока ефективність захисту від шкідників.

  Де застосовують обприскувачі з компресором

  Обприскувачі на мотоблок з компресором були розроблені з урахуванням застосування їх на городах, дачних ділянках і на полях. Вони можуть швидко обробляти чагарники, виноградники, дерева і невеликі рослини за типом помідор, огірків, баклажанів та інших. Завдяки великій ємності, дозаправка проходить вкрай рідко і дозволяє за один прохід провести обприскування сільськогосподарських угідь.

  Який Обприскувач вибрати для мотоблока

  Обприскувачі бувають різної конструкції. Основна модель обладнання представлена у вигляді рами на колесах з причіпним пристроєм для мотоблоків і оснащена ємністю. На шасі встановлюється бак для приготування розчину. На штанзі закріплюються дозатори і підводяться до них трубки, по яких надходить добриво.

  Навісний обприскувач може бути відрегульований для внесення препаратів під корінь і на листя. Для цього задається висота штанг і встановлюється тиск подачі. Додатково модель оснащується компресором, який в автоматичному режимі підтримує натиск рідини в магістралі. Він дозволяє безперервно подавати розчин без необхідності проводити періодичну підкачку системи.

  Вибираючи Обприскувач для рослин варто орієнтуватися на:

  • обсяг бака;
  • комплект оснащення;
  • ширину обробки;
  • ширину колії;
  • наявність помпи для підтримки тиску;
  • довжину штанг.

  Купити обприскувач для мототрактора і мотоблока можна на сайті в інтернет магазині "Інтертехніка" (Україна) або замовивши зворотний дзвінок нашого менеджера. У телефонному режимі можете уточнити деталі покупки і отримати відповіді на супутні питання. Також на сайті в розділі "Оплата і доставка" можна подивитися додаткові умови співпраці.

  Отримати додаткову знижку 3%