Розкидачі добрив для мінітрактора

   Розкидачі добрив для мінітрактора

  Україна багата на родючі землі. Але навіть самий доглянутий ділянку необхідно удобрювати. Якісна підгодівля сільськогосподарських культур гарантує високий відсоток врожаю і хороший захист від хвороб рослин на полях. Якщо у вас є трактор, велика ділянка і ви хочете підвищити продуктивність праці, рекомендуємо звернути увагу на розкидачі добрив вітчизняного виробництва. Це навісне обладнання, яке дозволяє проводити рівномірну підгодівлю рослин по всій оброблюваної площі з можливістю регуляції дозування.

   

  У чому перевага експлуатації розкидача мінеральних добрив

  Розкидач добрив для мінітрактора може використовувати як гранульовані, так і кристалічні Мінеральні добрива. Він дозволяє збільшити продуктивність обробки, зменшуючи при цьому витрати завдяки:
   
  • автоматизації процесу - коли досягається стабільність подачі на всій оброблюваної площі; - точне дозування допомагає отримати рослині оптимальну кількість поживних речовин;
  • простоти використання техніки-досить завантажити в бункер необхідну кількість добрив, встановити витрата і пристрій готовий для роботи.
  • Універсальність обладнання дозволяє займатися не тільки внесенням міндобрив, а й інших матеріалів по ділянці: піску, золи, землі.

  Розкидачі добрив для мінітракторів: конструкція

  Розкидачі мінеральних добрив відрізняються механізмом і за типом агрегатування з сільгосптехнікою:
  1. Навісні-застосовуються з тракторами потужністю до 30 к. с. і мають невелику вагу ~100-300 кг.
  2. Причіпні-використовуються при вазі пристрою більше 600 кг.
  3. Самохідні-виконані на базі трактора і мають шасі, двигун і бункер.
  Пристрій розкидачів для мінітракторів по внесенню добрив можуть використовувати для:
   
  • гранульованих або кристалічних матеріалів;
  • порошків, що завантажуються в цистерну;
  • для розкидання гною, компосту або торфу. Необхідний шнековий розкидач органічних добрив з подає транспортером;
  • внесення рідких добрив всередину грунту, використовуючи дозуючий пристрій, встановлений на мінітрактор.
  Як вибрати навісний розкидач добрив: який трактор потрібен для України
  Розкидач мінеральних добрив для підгодівлі врожаю відрізняється своїми характеристиками, що впливають на його продуктивність. Виходячи з оброблюваної площі ділянки, потрібно враховувати механізм пристрою:

   

  • Ширина захоплення-чим ширше буде відбуватися обробка, тим швидше можна закінчити підготовчі роботи. Для великих полів рекомендується використовувати розкидачі з шириною від 15 м; для городів і ділянок до 1-2 га — підійде пристрій із захопленням до 14 м.
  • Обсяг бункера-чим більше бункер, тим рідше доведеться зупинятися для дозаправки, що спричинить зниження витрат за часом на обробку. Наприклад, поля більше 3-5 га вимагають обсяг більше 650 літрів і часта зупинку може збільшити час обробки в кілька разів.
  • Кількість обертів вала-чим більше швидкість обертання, тим вище продуктивність. Однак на великій швидкості буде важко підтримувати якість розкиду міндобрив. Рекомендується вибирати пристрої з частотою обороту дисків не більше 540 об.
  • Потужність-малопотужний трактор не здатний потягнути великий бункер.
  Де купити розкидач добрив
  Завдяки компанії "Інтертехніка", яка займається реалізацією професійного обладнання для аграріїв, пропонує купити навісний розкидач добрив для мінітрактора недорого. Всім покупцям надається гарантія від виробника і безкоштовна консультація наших менеджерів.
  Отримати додаткову знижку 3%