Сівалки для мінітрактора

  Купити зернові сівалки для мінітрактора

  Мінітракторні сівалки використовуються не тільки для висіву пшениці, ячменю або інших зернових, бобових культур, овочевих, олійних, зерняткових технічних рослин. При цьому щоб правильно посіяти зернові та інші культури, необхідно підібрати сівалку і розібратися з регулюванням механізму.
   
  Перед вибором навісного обладнання для мотоблока, мототрактора, мінітрактора уточнюються технічні особливості сівалок, ширину ряду і міжрядь, глибину посіву насіння. При цьому також враховуються агротехнічні умови висадки культур, зокрема посівні площі. Якщо висаджуються кілька культур, але необхідно звернути увагу на універсальність сівалки.
   
  Слід звернути увагу, що насіння вносяться в грунт механічним і пневматичним способом. Відповідно Зернові агрегати поділяються на механічні та пневматичні сівалки.
   
  Механічна сівалка під час проходу здатна не тільки висівати насіння, але і виконувати деякі завдання перед посівом. При цьому Механічна сівалка здатна забезпечити рівномірну посадку посівного матеріалу на рівну глибину. Сходи знаходяться на єдиному рівні, дотримується приблизно однаковий крок, в результаті фермер отримує багатий урожай. Для забезпечення якісної роботи обладнання для трактора оснащується всіма необхідними конструктивними елементами:
  • транспортний пристрій;
  • висів відбувається за допомогою дрібносіяного барабана;
  • прикочування виконується за допомогою спеціальних барабанів.
  Єдиний недолік полягає в тому, що якщо механічну сівалку не регулювати перед виконанням робіт, може не дотримуватися крок або пошкоджуються насіння.
   
  Якщо застосовувати пневматичні обладнання, то відпадає необхідність регулювання пристрою. Посівний матеріал не пошкоджується під час посіву. Сівалка проходить по полю швидше.

  Як купити сівалку для мотоблока, мінітрактора, трактора?

  Фахівці інтернет-магазину "Інтертехніка" запропонує купити різні моделі і комплектації. Доставка будь-якої моделі безкоштовна в межах України. Оплачується товар готівкою при отриманні. Також є можливість придбати продукцію в розстрочку.
  Отримати додаткову знижку 3%