Причепи для мінітрактора

   Купити причіп до мінітрактора з доставкою по Україні

  У домашньому господарстві, тваринництві, аграрному бізнесі завжди необхідно здійснювати перевезення посівного матеріалу, відходів, добрив, інших сипучих і габаритних вантажів. З цієї причини компанія "Інтертехніка" займається продажем причепів для мінітракторів. Розглянемо докладніше, який причіп для мінітрактора і мотоблока вибрати.
   

  Який причіп для мінітрактора, мотоблока придбати?

  Перед тим, як вибирати ті чи інші причепи для мінітрактора або мотоблока, потрібно визначитися з метою його використання. До мінітрактора пропонуємо купити в інтернет-магазині Причепи бортової і самоскидної комплектації.
   
  Бортовий причіп для мінітрактора або мотоблока. Така комплектація спочатку розроблялася для транспортування упакованих вантажів, на практиці застосовується і для сипучих матеріалів. На сайті Продаються невеликі моделі для будинку, з вантажопідйомністю до 500-1000 кг.
   
  Самоскидний причіп до мінітрактора використовується в основному для сільськогосподарських потреб. В першу чергу застосовується такий причіп-самоскид для сипучих вантажів, дозволяє розвантажуватися автоматично.
   
  На сайті можна підібрати одноосні бортові причепи (причепи) для мінітрактора або мотоблока, розраховані на вагу до 1000 кг.однак такий варіант причепа більше розрахований для будинку, коли необхідно перевозити невеликі обсяги матеріалів.
   
  Якщо необхідно виконувати завдання транспортування великих обсягів, то рекомендуємо замовити двовісний причіп-самоскид для мінітрактора, трактора, здатний витримувати навантаження до 2-4 тонн.
   
  Подібні причепи мають автоматичне розвантаження, що дозволяє використовувати їх для перевезення не тільки для упакованих матеріалів, овочів, фруктів, а й сипучої продукції.
   
  Примітно, що такі комплектації причіпного обладнання можна підібрати не тільки до мінітрактора, але і на будь-який інший транспорт, наприклад автомобіль.
   

  Про конструктивні особливості причепа

  Кузов виконаний з міцного листового заліза та інших конструкційних матеріалів. Гальма зблоковані з гальмівною системою міні-трактора або мотоблока. На колесах встановлена Гальмівна система барабанного типу. Встановлена якісна гума на колесах, яка служить по 7-15 років, в залежності від умов експлуатації.
   
  Компанія "Інтертехніка" підбере причіп до мінітрактора для мотоблока, на інший транспорт виходячи з наступних параметрів:
  • розміри кузова;
  • кут підйому (для самоскидних причепів);
  • Допустиме навантаження на вісь;
  • потужність техніки;
  • яка гума на колесах і її розміри;
  • для яких цілей буде використовуватися причіп: для дому, бізнесу;
  • які запчастини найчастіше виходять з ладу.

  Після визначення потреб, уточнюється, яка ціна влаштовує покупця.

   
  Підберемо комплектацію причепа на будь-який мінітрактор, трактор, інший транспорт. Доставка безкоштовна. Доставимо всю продукцію протягом 1-2 діб після підтвердження замовлення. При необхідності підкажемо, в якому магазині можна придбати запчастини, ПММ для обслуговування конструкції. Гарантія на всі Причепи - 12 місяців.
  Отримати додаткову знижку 3%