Мототрактори Файтер

 • Доставка безкоштовно
  Швидкий перегляд
  В наявності

  Мототрактор Файтер Т-240

  Файтер
  008
  • 83 370грн
  • Виробник: Файтер
  • Потужність, к.с.: 24 к.с.
  • Привід: 4х2
  • Регульована колія: Регулюється
  • Додатковий генератор: Є
  • Гідравліка: Односекційна
  • Навісне обладнання в комплекті: Є
  • Розмір задніх коліс: 7.50-16.0
  • Розмір передніх коліс: 5.00-12.0

 Для сільськогосподарських робіт власникам підприємств необхідно купити спеціалізовану техніку, яка дозволить швидко і ефективно зорати поля, окропити місцевість і покосити траву. Такий робочою машиною може виступати мототрактор Файтер PRO, як і інший мінітрактор, який користується популярністю у всій Україні. Бренд відомий своєю багатофункціональною технікою, яка може виступати в ролі навантажувача, очищувача, снігоприбирача, а також користуватися фрезою або плугом.

Мототрактор Файтер PRO: переваги та особливості

Самостійна обробка землі-складне заняття, яке вимагає великої кількості працівників і зусиль. Саме тому підприємці купують за опціонною ціною невеликого розміру мототрактор Файтер PRO, який забезпечить швидке виконання будь-яких сільськогосподарських робіт. Найбільш ефективною технікою на 5-10 і більше гектарів буде саме мототрактор PRO, який в десятки разів дешевше стандартного трактора. Встановлено шестерний вал.
 
Невеликого розміру Мототрактор Файтер PRO володіє вражаючими характеристиками, наприклад, номінальною потужністю від 15 до 25 кінських сил, як у мінітрактора. З'явилися подібні моделі з охолодженням температури і примусовим блокуванням диференціала, а також можливістю начепити навісне обладнання тільки в 2016 році, коли Мале і середнє Сільське господарство почало активно розвиватися. Звичайний КВТ мотоблок виробники вирішили вдосконалити для забезпечення повноцінного місця оператору. Приблизно так і з'явився мототрактор Файтер PRO, який тепер орає поля на кожному другому агрогосподарстві.
 
Головний тип переваги даної моделі - її малі габарити, які дають можливість без проблем розгортати на малому радіусі. Ця перевага дозволяє працювати в умовах обмежених просторів, де звичайні Трактори зі своєю потужністю пройти не змогли б. Загальна вага до 1,5 тонни дає можливість проїжджати ділянки землі не завдаючи шкоди грунті.
 
Крім цього у мототрактора Файтер PRO, як і у мінітрактора, є багато типів переваг:
 • встановлено якісний стартер і водяне охолодження двигуна, а також вручну зібрана коробка передач. Вбудована система датчиків тиску, вольтметр, сигнали двигуна в приладову панель;
 • вдосконалена багатоступенева коробка передач на 6 передніх і 2 задніх швидкостей;
 • дводискове гальмо, що дозволяє зручніше працювати з масою фрези і будь-якими обсягами навантажень;
 • Автоматичний блокіратор диференціала на задньому мосту, а також бак на великий обсяг палива;
 • потужний двигун з системою охолодження, можна купити версії з більш сильним мотором. Паливний насос на двигуні був перевірений експертами і оцінений як якісний, особливо разом з блокуванням диференціала і великою кількістю комплектуючих в комплекті;
 • можливість відрегулювати ширину колії передніх і задніх коліс, що дозволяє використовувати трактор для більшого числа типів робіт;
 • присутній гідророзподільник, який має відразу три фіксованих робочих положення. У їх числі підйом, плаваючий і опускання.
Особливо корисний буде плаваючий режим, який дає можливість зручно працювати з навісним обладнанням. Начепити можна плуг, косарку, фрези, культиватор і багато іншого.
 
При цьому в більшості моделей встановлений відразу двосекційний розподільник, що дозволяє працювати з гідравлічною системою передніх і задніх коліс. Споживання масла мінімально, а ціна виправдовується можливість використовувати будь-які типи плугів, високим КВТ і розмірами коліс, які пройшли відбір часом і відгуками споживачів.
 
Де найкраще купити мототрактор Файтер
Найкраще довіритися офіційному дилеру, наприклад, нашому інтернет-магазину. У цьому є багато переваг: можливість отримати офіційну гарантію від виробника, професійну консультацію від фахівців і вибрати відповідну комплектацію, не хвилюючись про оригінальність деталей. Пропонуємо скористатися формою зворотного зв'язку або номером телефону прямо зараз, щоб купити робочу техніку найближчим часом. Мототрактор Файтер PRO-відмінні характеристики за лояльною ціною.

Доставити товар можемо в будь-який регіон України - Київ, Львів, Харків, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Одеса,, Кривий Ріг, Севастополь, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Миколаїв, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Чернігів, Полтава, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Хмельницький, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Ужгород, Бердянськ, Біла Церква, Нікополь, Слов'янськ, Євпаторія, Бровари.

Отримати додаткову знижку 3%