Дискові борони для мінітрактора

   Дискові борони для мінітрактора

  Компанія "Інтертехніка" займається продажем не тільки техніки, а й навісного, причіпного робочого обладнання, без якого не обходиться механізація обробки землі. Борона - це обладнання, яке використовується в обробці навесні, влітку восени, оскільки виконує цілий комплекс завдань. Детальні характеристики товару на мінітрактор можна подивитися в магазині»Інтертехніка".
   
  Як і плуг, навісна дискова борона готує легкі, середні і важкі грунти перед посадкою однорічних, багаторічних культур.
  Також навісна борона перемішує поверхневі шари землі на ділянці.
  Навісна борона знищує і подрібнює бур'яни, закладає в грунт на глибину 5-15 см з використанням їх в якості добрива.
  Дискові борони використовують також для закриття вологи.
  Таким чином, це навісне обладнання для трактора, в залежності від призначення, використовують для передпосівної та післяпосівної обробки землі.
   
  Сама процедура боронування виконується з рівнем вологості грунту 45-75%. Якщо земля більш суха або більш волога земля ускладнює обробку поля за допомогою дискових борін і заглиблення на певну глибину грунту.
   
  Конструкція борони
  Навісна борона має складну конструкцію. Основу становить сталева ферма, що фіксується в горизонтальному положенні. Знизу закріплюються 1-2 вала з набором дисків, які і виступають основними ріжучими робочими органами.
   
  Під час руху мінітрактора вали дискових борін починають обертатися із зануренням на певну глибину грунту. Дискові борони в залежності від настройки можуть заглиблюватися на 5-15 см.щоб глибина під час обробки не зменшувалася, на дискову борону встановлюються обважнювачі. Диски врізаються в землю, розбиваючи грудки. Земля, яка налипає на диски, зчищається за допомогою скребків.
   
  Як вибрати дискові борони для мінітрактора?
  Навісні агрегати підбираються в залежності від того, з тракторами якої потужності їх планують агрегатувати.
   
  • Якщо потужність досягає до 22 кінських сил, на мінітрактор встановлюють дискову борону шириною 1,3 метра.
  • Для мінітрактора до 25 к.с. вибирається ширина 1,5 метра.
  • Для тракторів потужністю 30-35 кінських сил і вище розробляються навісна борона для знищення бур'янів шириною 2 метри.
  Орієнтуйтеся на ці показники.
   

  Як купити борону на різні моделі тракторів з доставкою по Україні?

  Перш ніж вибрати і купити агрегати на певні моделі мінітракторів в інтернет-магазині «Інтертехніка», ознайомтеся з технічними характеристиками в описі товару. Також можна зателефонувати до відділу продажів. Телефони та месенджери можна знайти на сайті. Доставка борін для трактора по Україні безкоштовна.
  Отримати додаткову знижку 3%