Навісне обладнання для мінітракторів

Навісне обладнання для мінітрактора
Україна-це аграрна країна, де сільське господарство займає в секторі ВВП близько 11%. Природно, що великим попитом відрізняються міні-трактори для виконання основних завдань на присадибних ділянках і полях. Зрозуміло, сама по собі міні-техніка не зможе обробляти грунту, обприскувати і займатися посівом зернових, овочевих культур. З цієї причини рекомендуємо придбати навісне обладнання для мінітрактора з швидкою доставкою по Україні.
 
Плуг. На сайті можна для міні-техніки підібрати якісні 2,3,4-корпусні плуги. Виходячи з параметрів, можна підібрати відповідне навісне обладнання на 13-50-сильну модель міні-трактора. Продаються лемішні, дискові, Комбіновані, чизельні плуги.
 
Грунтофрези-після обробки ділянок плугами, підключається зазвичай грунтофреза, яка розбиває купини, знищує бур'яни і їх кореневу систему. На міні-техніку потужністю 13-50 сил встановлюється навісне обладнання шириною 100-200 см.додаткове розпушування грунту збільшує врожайність культур на 20-30%, тому за допомогою такого навісного обладнання передує посіву або посадці зернових культур, картоплі.
 
Дискові борони-різновид обладнання для міні-тракторів, яке застосовується для вирівнювання поля, обробки землі на закриття вологи, боротьби з бур'янами, лущення стерні після збирання зернових культур.
 
Сівалки-агрегати, які здійснюють посів зернових, зерняткових, овочевих культур. У магазині» Інтертехніка " продаються 10,14, 24-рядне навісне обладнання для мінітрактора.
 
Культиватор. Для міні-трактора застосовуються для крошения грудок, вирівнювання поля, знищення бур'янів, підвищення аерації. Суцільні культиватори в основному використовуються для передпосівної роботи, міжрядні для міжрядної обробки культур.
 
Картоплесаджалки-завдяки розробці цього навісного обладнання з'явилася механізована посадка картоплі. За таким же принципом працюють чеснокосажалкі, але розрізняються по конструкції.
 
Розкидач добрив. Щоб здійснити підживлення культур на 1-20 га, процес необхідно механізувати, для цього розроблено спеціальне навісне обладнання для розкидання мінеральних добрив.
 
Агрегати для викопування і збирання врожаю. Виконується прибирання бульб картоплі, буряка, моркви, цибулі часнику за допомогою спеціальних агрегатів розроблених на агро міні-техніку
 
Косарка. У магазині продаються Роторні і сегментні Косарки для покосу сіна або просто очищення території від трави.
 
Граблі-ворошилки. Агрегати, які завжди потрібні фермерам-одноосібникам і цілим аграрним господарствам. Такими граблями здійснюється ворушіння і прибирання сіна.
 
Навантажувач. В аграрній сфері, тваринництві часто потрібен Навантажувач на мінітрактор, оскільки він допомагає швидко виконувати цілий комплекс завдань від навантаження і перевезення, до перевалки зерна насіння та інших вантажів.
 
Відвал. Ще один варіант переднього навісного обладнання, який використовується для чищення снігу, вирівнювання землі на майданчику, інших робіт.
 
Причіп. Для перевезення вантажів продається Причіпне обладнання вантажопідйомністю 1-4 тонни. Причепи актуальні цілий рік для фермера і власника домашнього господарства.
 
Додаткові комплектуючі (кабіна, кардани). Крім цього, різні моделі мінітракторів і саме навісне (Причіпне) обладнання можна доукомплектувати і розширити функціональні можливості Міні агро-Техніки.
 
Універсальна триточкова навіска дозволяє встановити будь-яке навісне і причіпне обладнання на різні моделі сільгосптехніки. Все оснащення українського, польського виробництва високої якості, служить довго.
 

Яке обладнання купити для сільськогосподарських, комунальних будівельних робіт?

Для того щоб придбати агрегати з доставкою по території України, необхідно з'ясувати продуктивність гідравліки і потужність двигуна мінітрактора. Після уточнення даних менеджери допоможуть правильно підібрати агрегати. Оплачується товар готівкою при отриманні. Відзначимо, що сезон інтенсивної експлуатації діють знижки.
Отримати додаткову знижку 3%