Картоплекопачі для мінітрактора

   Купити картоплекопалку для мінітрактора

  Картоплекопач (картоплекопач) - зручний пристрій для вашого трактора, призначений для прискореного збирання врожаю картоплі. Якщо у вас велика ділянка, ви не справляєтеся зі збором бульб, є важкий грунт-навісне обладнання допоможе вам зібрати швидко і якісно весь урожай.
   

  Картоплекопач: вібраційна або стрічкова

  Картоплекопач для трактора виготовлений з металевої рами, на яку чіпляються ножі, колеса і причіпний пристрій. Картоплекопач буває однорядна, дворядна і трирядна, здатна за один раз обробити кілька грядок і дістати одночасно з кожного ряду бульби. Обладнання легко приєднується до мінітрактора і виконується збір бульб.
   
  Експлуатація обладнання для трактора не вимагає спеціального обслуговування. Всі комплектуючі зроблені таким чином, щоб мінімізувати участь людини в роботі картоплекопалки. Від вас буде потрібно тільки стежити за працездатністю і вчасно проводити очищення від сміття.
   

  Яка Картоплекопалка для мінітракторів підходить фермерам: вібраційна або транспортерна

  Дворядна картоплекопач має низку переваг, що допомагають обробляти великі площі, збираючи урожай і не витрачаючи багато сил. Така "копалка" картоплі має ряд особливостей:
  1. Представлені конструкції можна використовувати для збору одночасно декількох культур.
  2. За один захід Однорядні ножі заглиблюються на оптимальну глибину.
  3. Обробляє будь-який грунт.
  4. Проста конструкція обладнання картоплекопалки і легке обслуговування.
  5. Дворядні копалки швидше окупаються, ніж однорядна.
  Маючи в домашньому господарстві мінітрактор, досить під'єднати картоплекопалку до навісного обладнання і пристрій готовий до роботи.

  Дворядні картоплекопалки: вібраційна, транспортерна

  Картоплевикапивачі для мінітракторів бувають декількох видів, серед яких виділяється вібраційна і транспортерна. Обидва агрегати можуть крім картоплі, викопувати: буряк, часник, цибуля, морква. Конструктивно обладнання схоже, але мають ряд відмінних рис:
   
  Вібраційна — грохотна) - призначається для збирання врожаю на площі до 1 га.рекомендується обробляти легкий і середній грунт. Складається з корпусу, коліс, Лемеші і листового полотна. В процесі переміщення, картоплевикапивач дістає картоплю з землі, закидає його на гуркоту, де обтрушується від сміття. Потім картопля скидається на землю і укладається в кілька рядків.
  Невеликі розміри обладнання дозволяють використовувати його в складних умовах: на пагорбах і пагорбах, на криволінійних ділянках.
   
  Транспортерна дворядна "копалка" картоплі підходить для великої площі-до 5 га. веде обробку на важкому грунті. Найбільш ефективний пристрій для великого сільського господарства, дозволяючи швидко і ефективно очистити плоди від бруду і сміття.
  В процесі збору коренеплодів, вони переміщаються по стрічці з більшою швидкістю і укладаються на землю.
   
  За своїм принципом вважається, що транспортерне обладнання картоплекопачки не тільки з більшою ефективністю дістає Бульби, але і дозволяє зберегти їх товарний вигляд.
   
  Вібраційна плита трясе урожай, зіштовхує один з одним, в процесі пошкоджуючись і втрачаючи свою цілісність. Тому для професійного підходу рекомендується використовувати саме транспортерні Картоплекопачі.
   
  Де купити копалку картоплі в Україні
  Компанія "Інтертехніка" пропонує кращу ціну, Ви завжди можете купити картоплекопач (картоплевикапивач) для мінітрактора в нашому інтернет магазині. Оформіть самостійно покупку або замовте зворотний дзвінок нашого менеджера. У телефонному режимі ви дізнаєтеся, яка копалка підійде: вібраційна або стрічкова.
  Отримати додаткову знижку 3%