Плуги для мінітрактора

  Плуги для мінітрактора

  Плуг-навісне обладнання для агрегатування з тракторами для оранки грунту. Знаряддя має різні конструкції, які впливають на якість підготовки землі. Наявність обладнання допомагає механізувати ручну працю в умовах ведення фермерського господарства.

  Серед світових лідерів виробництва сільськогосподарського обладнання та плугів виділяють компанії Kverneland і Lemken. На ринку України плуги представлені таким брендами, як" Крючков"," Лозівські машини " та ін.

  Особливість конструкції плугів для мотоблока і мототрактора

  Величина заходу інструменту в землю залежить від декількох факторів. Трактор, мотоблок або мінітрактор повинен володіти достатньою потужністю, щоб тягнути плуг за собою. Так як інструмент має рухому частину і обладнаний лемешами, то їх положення щодо землі можна регулювати. За допомогою підлаштування болтів і опорних лиж задається:

  1. Кут нахилу корпусу.
  2. Глибина поглиблення.
  3. Ширина обробки.
  4. Кут вістря плуга.

  Наявність налаштувань інструменту, плуг є популярним знаряддям серед фермерів. Завдяки навісного обладнання, він навішується на мотоблок, допомагаючи виконати якісно і швидко обробку землі будь-якої складності. Наявність універсального причіпного пристрою гарантує сумісність з багатьма тракторами, мінітракторами, мотоблоками.

  Наприклад, компанія" Крючков " і випускає плуги різних конструкцій для задоволення фермерських потреб різних категорій.

  Моделі та відмінності корпусів плуга для мотоблоків

  Навісний плуг дозволяє розширити функціональні особливості трактора, перетворивши його в універсальне обладнання для обробки землі. За допомогою цього інструменту виходить швидко підготувати грунт, проте мінітрактор повинен володіти достатньою потужністю для цього мати хоча б двигун на ~20-30 к. с.

  Плуг буває декількох конфігурацій:

  1. Однокорпусний.
  2. Двокорпусний.
  3. Трикорпусний і більше.

  Сучасне виконання плуга дозволяє не тільки вибирати положення інструменту, але і визначати кількість робочих органів мінітракторів. Корпусний плуг для мотоблока дозволяє помістити потрібну кількість елементів. Як правило, в стандартній комплектації поставляється рама з одним інструментом, що має легкий варіант виконання. Однокорпусні підходять для виконання простих завдань на невеликій ділянці. Не вимагає для своєї роботи високої потужності техніки, тому наважку можна використовувати навіть з малопотужним мотоблоком.

  Вдосконалені плуги оснащуються двома, трьома і більше корпусами. Двокорпусні, трикорпусні та інші різновиди агрегатуються з тракторами, які володіють великою потужністю. Корпусний плуг з декількома робочими органами, значно спрощує обробку ділянки і скорочується час на його підготовку до посіву. Ширина обробки при цьому може варіюватися від 0,5 до 1,5 м, а глибина до 0,3 м.

  Конструкція моделі плуга для мотоблока і мінітракторів

  Двокорпусний навісний плуг для тракторів складається з рами, звареної з профільної труби. До рами приєднують універсальний причіпний пристрій, що дозволяє агрегатувати знаряддя з багатьма видами сільгосптехніки. Дане рішення значно спрощує використання плуга, не вимагаючи установки додаткового навісного обладнання.

  На раму встановлюють головну балку з корпусами. У корпус вставляється леміш і закріплюється надійно болтами. Для опори використовують колесо, яке в процесі транспортування підтримує пристрій в робочому положенні.

  Застосування косинця в конструкції дозволяє задавати необхідні параметри обробки під різні типи завдань. Пристосування для мотоблоків здатне задати глибину оранки, величину відвалу і положення Лемеші щодо грунту.

  Де купити плуг для мотоблока або мінітрактора в Україні

  Купити плуг для трактора або мотоблока з різною потужністю можна в інтернет магазині "Інтертехніка". Нас відрізняє широкий асортимент моделей від кращого виробника сільгосптехніки" крючків"," Лозівські машини"," Диск Агро " і найкраща ціна України. Залиште онлайн заявку на сайті магазину або замовте зворотний дзвінок нашого фахівця. Також в розділі магазину" Оплата і доставка " зможете подивитися умови покупки.

  Отримати додаткову знижку 3%