Граблі для мінітрактора

   Граблі для мінітрактора

  Великі фермерські господарства припускають наявність додаткового обладнання. Особливо стосується процесу підготовки кормів для худоби на зиму. Допомагають фермерам заготовити сіно-граблі для мінітракторів, які здатні виконати підготовчу і заготівельну роботу швидко і якісно, заощадивши при цьому гроші і час.
   

  Ворошилки: Тракторні гідравлічні граблі для заготівлі сіна

  Багатофункціональний навісний пристрій користується попитом у багатьох фермерів. Колісні граблі ще називають ворошилками, які агрегуються з великою кількістю сільгосптехніки, включаючи трактора і мінітрактора.
   
  Граблі для мінітракторів бувають:
   
  • Поперечні-складаються з декількох секцій, що складаються при транспортуванні. Грабельне обладнання з точністю копіює оброблювану поверхню, дозволяючи максимально ефективно захопити заготовку.
  • Роторні-Тракторні ворошилки змінюють ширину захвату і збільшують / зменшують висоту спиць. Цей пристрій використовують для згрібання, ворушіння і укладання сіна в валки.
  • Навісні колісно-пальцеві-модифіковані колісні граблі, ще їх називають"Сонечко". Мають набір робочих коліс з чотирьох або п'яти секцій, які ворушать траву, утворюючи валки оптимального розміру. Покращена конструкція дозволяє моментально пристосовуватися до нерівностей поверхні, покращуючи обробку на складних рельєфах. Граблі працюють навіть з намоклої травою, дозволяючи уникнути її загнивання і псування.
  Колісні граблі "Сонечко" мають наступні переваги перед своїми конкурентами:
   
  1. Швидко обробляють поверхню;
  2. Роблять переворот підв'яленої трави;
  3. Проводять збір сіна в валки оптимального розміру;
  4. Мають високу продуктивність-граблі дозволяють обробити за одну годину до 6 га.
  Автоматизоване обладнання для процесу заготівлі корму відмінно підходить як для невеликого фермерського господарства, так і для аграрних комплексів.
   
  Як підібрати Тракторні граблі: особливості експлуатації
  Якісні навісні валки:
   
  • проводять безперервне ворушіння і залишають рівномірну смугу з сіна;
  • в утворених валках не залишається бруд, сміття;
  • залишають мінімальну кількість втраченого сіна.
  Граблі приводяться в дію гідравлічною системою трактора, приєднуючись до валу відбору потужності. Завдяки цьому управлінням навісним обладнанням можна займатися з кабіни трактора. Більш прості моделі причіпних пристроїв виконані без гідравліки і мінітрактор потрібен тільки для переміщення.
   
  За допомогою чого збільшується продуктивність агрегатів
  На процес заготівлі впливає модель ворошилок і можливість приєднувати мінітрактор до них. Граблі складаються з:
   
  1. Рами-виготовляється з міцного матеріалу, який володіє хорошою жорсткістю. На неї чіпляються робочі органи для здійснення процесу заготівлі.
  2. Робочої частини-колісні механізми (зі спицями, пальцями), що пересувають ворошилку по грунту.
  Граблі розроблені таким чином, щоб витримувати граничні навантаження і можливі зіткнення з камінням і сміттям при обробці, не отримавши при цьому пошкоджень.
   
  Особливості конструкції граблів
  Конструкція причіпних ворошилок для мінітрактора розроблена з урахуванням мінімізації втручання людини в їх налагодження. Для цього було розроблено цілу схему виробництва:
   
  • Робочі органи реалізовані у вигляді пальців, що мають дві спрямованості: напрямок вгору — ворушити заготовку; напрямок вниз — згрібати траву.
  • Кілька одночасно працюючих спиць дозволяє обробити до 2 га площі в оптимальному режимі роботи, коли трактор не працює "на знос". При цьому досягається мінімальний показник пропуску ділянок незібраної трави.
  • Демпфуючий пристрій дозволяє обійти складну ділянку без пошкодження робочих органів.
  • Особливості використання 4 блоків відразу збільшує продуктивність техніки, зменшуючи кількість проходів її по ділянці завдяки максимальній ширині захоплення.
  Де купити агрегат
  Купити польські (українські) колісні граблі ворошилки до тракторів можна на сайті "Інтертехніка" безпосередньо від виробника і з гарантією якості. Замовивши зворотний дзвінок нашого менеджера, Ви отримаєте безкоштовну консультацію і допомогу у виборі комплектуючих.
  Отримати додаткову знижку 3%