Лопати-відвали для мінітрактора

  Купити лопати-відвали для мінітрактора

  Для застосування в сільському господарстві, будівництві, комунальному господарстві інших сферах застосовується різне обладнання. Серед них використовуються для роботи і відвали, які розробляються для мінітрактора, трактора різної потужності. За допомогою відвалу для трактора виконуються різні види прибирання територій:

  • від очищення доріг від снігу до прибирання землі, сміття;
  • розгрібання Куп землі, щебеню, глини, грунту на будівельних майданчиках, ІНШИХ ТЕРИТОРІЙ;
  • прибирання відходів у тваринництві;
  • формування укосів біля асфальтованої та залізниці;
  • транспортування сипучих предметів шляхом штовхання.

  Таким чином, за допомогою лопат-відвалів виконується цілий комплекс робіт в різних сферах.

  Як вибрати лопату-відвал?

  Зверніть увагу на наступні нюанси вибору навісного обладнання для мінітрактора:

  • Перед вибором відвалу, необхідно звернути увагу на характеристики самої моделі, потужність трактора. Наприклад, відвал для снігу може використовуватися для вирівнювання поверхні, тобто бути задіяний для планувальних робіт.
  • Моделі для навантажувачів використовуються для більш легких завдань.Відзначимо відразу, чим ширше лопата, тим вище потужність повинна бути у техніки.Зверніть увагу, що не всі моделі відвалів є універсальними. Наприклад, є обладнання, яке підходить для оборки свіжого, але не злежався снігу.
  • Коли вибираєте агрегат для техніки, звертайте на ширину захоплення і специфіку роботи. Ви можете працювати в просторих і обмежених умовах. На невеликих площах складно працювати широким відвалом. Тому необхідно встановити відповідний агрегат на мінітрактор.
  • Одні відвали оснащуються гідроциліндром, інші механічним пристроєм з ручним керуванням. Визначтеся, яким пристроєм Вам зручно управляти. Конструкція агрегату описується в технічних характеристиках. Зверніть увагу, що вартість обладнання буде збільшуватися незалежно від ширини лопати, якщо агрегати оснащуються поворотним механізмом.

  Перед тим, як купити відповідні відвали для використання в господарстві, зверніть увагу на вищезгадані нюанси.

  Для покупки навісного агрегату, звертайтеся у Відділ продажів компанії»Інтертехніка". Оплачується товар готівкою і безготівковим переказом при отриманні. Доставка приходить через 1-2 доби після узгодження замовлення. Є можливість покупки техніки через банки партнери компанії»Інтертехніка".

  Отримати додаткову знижку 3%