Почвофрези для мінітрактора

  Грунтофрези для мінітрактора

  Грунтофреза для трактора дозволяє швидко і якісно обробити ділянки земель під посадку. Такий інструмент для культивації відмінно справляється з важкою грунтом, яка довго не оброблялася. Пристрій завдяки особливому розташуванню навісу і робочих грунтофрез активно перемішує верхні шари грунту, дозволяючи наситити його киснем.

  Застосовуючи фрезу для культивації, сповільнюється ріст бур'янів, підвищується врожайність і скорочується час на підготовку до посіву. Це універсальне навісне пристосування обов'язковий атрибут сучасного фермера України, так як дозволяє ефективно обробляти поля перед посівним сезоном.

  Переваги від використання грунтофрези для культивації

  Грунтофреза для мінітрактора не тільки якісно обробляє землю, але і відмінно формує поверхню для подальшого внесення добрив. Використання інструменту не зачіпає природні біологічні процеси, що протікають в товщі землі, а навпаки — почвофреза змішує верхні шари грунту, активуючи діяльність мікроорганізмів.

  Фермери України застосовуючи ґрунтофрезу домагаються:

  • скорочення витрат на боротьбу з бур'янами;
  • збільшення врожайності завдяки постійній зміні шарів грунту;
  • якісного удобрення грунту.

  Мінітрактор з почвофрезой замінює відразу кілька видів навісу. Всього за один прохід можна досягти хороших результатів, які багато хто домагається тільки після застосування цілого комплексу підготовчих робіт.

  Конструкція фрези

  Грунтофреза для культивації встановлюється на мінітрактор завдяки універсального навісу. Застосування такої конструкції дозволяє максимально швидко агрегувати інструмент з технікою, скорочуючи підготовчий час. Для цього була передбачена міцна конструкція у вигляді металевої рами.

  На рамі розташовується вал, який приєднується до валу відбору потужності від двигуна мінітрактора. На ньому встановлюється фреза, на якій розташовуються ножі зігнутої форми, що збільшують ефективність обробки землі. За допомогою редуктора регулюється кількість обертів робочого інструменту для підтримки необхідної швидкості переміщення.

  Глибина захоплення задається опорними колесами. Застосування кожуха дозволяє захистити механізми пристрою від каменів, грудок землі і трави.

  Грунтофрези для мінітрактора мають різну форму ножів, які поділяються на кілька видів:

  1. Стандартні-застосовуються для підготовки легкого грунту.
  2. Серповидні-універсальна форма для підготовки землі складної тяжкості.
  3. Долотовидні-оригінальний профіль ножів, які додатково виготовляються зі сталі високої міцності для обробки цілини.

  Конструкція пристрою максимально спрощена, тому ширина захоплення змінюється досить просто. Для демонтування ножів використовують шпильки або болти.

  З чого складається почвофреза:

  • рама;
  • кардан;
  • ножі з заточеним лезом по обидва боки профілю;
  • корпус для ножів зі змінною шириною;
  • опорні лижі;
  • фреза;
  • кожух для захисту.

  Нескладна технічна частина грунтофрез дозволяє обслуговувати агрегати самостійно. Для підтримки високої продуктивності періодично потрібно заточувати профіль ножів, міняти їх, чистити робочі органи від сміття і трави.

  Де в Україні купити грунтофрезу і додаткове обладнання

  В інтернет магазині "Інтертехніка" завжди актуальна ціна, тому можете купити грунтофрези для трактора за вигідними умовами і з гарантією якості. Замовляйте зворотний дзвінок фахівця або залишайте замовлення на сайті. Крім цього у нас ви знайдете китайські та вітчизняні моделі сільгосптехніки, різні види навісного обладнання, мототехніки та спецтехніки. "Інтертехніка" завжди йде в ногу з часом і не відстає від світової тенденції розвитку.

  Отримати додаткову знижку 3%