Причепи для мототракторів та мотоблоків

  Причепи для мототрактора і мотоблока

  Причепи для мотоблока розширюють функціональні здібності товару. Це дозволить механізувати ручну працю і скоротити час на підготовку до сезону посадки. Транспортування вантажів - дуже важлива частина фермерських господарств в Україні і без спеціальних пристосувань практично неможливо якісно виконати заготівельні роботи.

  Візки застосовують також в комунальному господарстві. Досить компактні і малогабаритні мотоблоки легко агрегатуються з будь-яким навісним. Для цього виробники передбачили Зчіпний пристрій, що дозволяє за короткий час дообладнати техніку. Тому застосування причепів для мотоблока дозволить скоротити витрати на перевезення вантажів і підвищить рентабельність господарства.

  Які причепи для мотоблока бувають: особливості товару

  У магазині "Інтертехніка" представлені причепи та мотоблоки різної вантажопідйомності та потужності. Перед тим як купувати причіп, потрібно розуміти характеристики, якими бувають конструкції і де вони застосовуються.

  1. В одноосні напівпричепи виробники заклали невелику вантажопідйомність (до 500 кг) і порівняно компактні розміри. Невеликі колеса мотоблоків дозволяють легко маневрувати в умовах обмеженого простору, а крила активно захищають від бруду.
  2. Двовісні і тривісні вантажні причепи-обладнання для більш просунутої техніки. Дозволяє перевозити до 5 тонн вантажу завдяки посиленій конструкції. Причіп стійкий на дорозі, має широкі колеса, а жорсткий кузов не "грає" при повному завантаженні.

  Крім шасі причепа, Візки для мотоблока поділяють за типом кузова: бочкові, бортові і самоскидні.

  Бочкові застосовують, якщо потрібно на ділянку підвозити добриво або воду. Бортовий причіп більш універсальний і дозволяє возити не тільки упакований вантаж, але і сипучі матеріали: послід, пісок, щебінь та інші. Самоскидний причіп зручний тим, що може перекидатися і виробляти вивантаження сипучих матеріалів без застосування ручної праці.

  Який вибрати причіп для мінітрактора

  Фахівці рекомендують звертати увагу на" дишло " причепа і його пристрої, а також брати до уваги мінімальну потужність для його транспортування. Якщо ви часто перевозите габаритні вантажі, то вам не підійдуть одновісні малопотужні Причепи. Для цього слід підбирати двовісні візки з власною гальмівною системою. Тим, хто зайнятий в домашньому господарстві, актуальними стануть полегшені конструкції без функції перекидання. В такому випадку крила мотоблоку знадобляться для захисту корпусу від бруду.

  Для чого купують причепи для мотоблоків в магазині

  Фермери купують Візки для того, щоб спростити завдання з транспортування вантажів. У причепі можна перевезти:

  • зерно;
  • сіно;
  • добриво;
  • врожай;
  • сміття і будівельний матеріал.

  Маючи мототрактор або мотоблок, потрібно задуматися про покупку такого важливого пристрою, як причіп. Він значно полегшить виконання робіт на присадибній ділянці.

  Купити причіп і супутній товар для мототрактора і мотоблока від виробника можна на сайті або в інтернет магазині «Інтертехніка». Залиште замовлення онлайн або замовте зворотний дзвінок. Наші фахівці нададуть безкоштовну і професійну допомогу у виборі відповідної моделі причепа до мотоблока.

  Отримати додаткову знижку 3%