Коси для мінітрактора

  Коси для мінітрактора

  Коса-навісне пристосування для покосу трави, чіпляється за допомогою навісного обладнання до трактора. У сільському господарстві України допомагає прискорити заготівлю кормів для худоби, а в комунальному — зводить до мінімуму використання ручної праці. Різні конструкції косарки дозволяють використовувати їх як на невеликій ділянці, так і на великих полях.

  Різновиди косарок

  Коси для мінітракторів поділяються на кілька груп, які застосовуються виходячи зі складності рельєфу і обсягу роботи.

  Сегментна косарка має велику раму, на яку навішуються ріжучі ножі. Пристрій оснащений карданом, що передає момент сили від ВВП трактора. Завдяки швидкого обертання валу, досягається велика ріжуча швидкість ножів. Робочий інструмент має спеціальну форму і дозволяє більш якісно зрізати будь-яку траву на великій площі. Завдяки зручному розташуванню легко знімаються з рами для заточування ріжучої кромки. Різна ширина захоплення дозволяє вибрати оптимальний варіант.

  Роторна косарка має більше поширення через простоту обладнання. На рамі розташовуються кілька робочих інструментів за формою нагадують диски. Така конструкція дозволяє вибирати оптимальну висоту зрізу, досягаючи необхідної довжини скоса. Завдяки регулювальному механізму обертання обладнання, інструмент адаптується до різних нерівностей на грунті, дозволяючи ефективно зрізати траву у важкодоступних місцях.

  Вигода від використання роторної коси

  Роторні косарки для мінітрактора мають порівняно невеликі розміри і оптимальну вагу. Конструкція обладнання підвищує маневреність техніки, яка може пересуватися в обмежених умовах. Дана модель агрегату проста в управлінні, тому після проходження нескладного інструктажу, оператор швидко розбирається в принципі роботи.

  Спеціальні лижі для роторної коси допомагають пересуватися інструменту на рельєфних ділянках, уникаючи врізання в землю. Таким чином, водієві не потрібно постійно контролювати косарку, побоюючись виходу її з ладу.

  Як вибрати косарку: відмінності роторної моделі від сегментарної

  Вибираючи між сегментарної і роторної косою, потрібно брати до уваги місце проведення діяльності. Для польових робіт підійде роторна коса, так як рядне розташування дисків збільшує продуктивність, підвищуючи ефективність скосу трави. Якщо на ділянці є складні конструкції, дерева, об'ємний рельєф, тоді буде актуальна сегментарна коса. Вона дозволяє зрізати більш якісно дрібну траву в складних умовах. Однак застосування даного агрегату не дозволить підвищити продуктивність, тому він рекомендований для невеликих сільгоспугідь.

  Що варто врахувати при виборі косарки:

  • потужність трактора;
  • тип трави і її висоту;
  • ширину захоплення;
  • метод укладання скошеної трави;
  • бюджет;
  • сумісність з трактором.

  Як продовжити термін служби косарки

  Для того щоб косарка працювала без поломок потрібно регулярно оглядати її стан. Перед кожним покосом трави:

  1. Уважно досліджуйте конструкцію на наявність сторонніх предметів і можливих пошкоджень.
  2. Оцініть гостроту ріжучої кромки інструменту, щоб робочі органи в процесі роботи не відчували підвищену напругу.
  3. Якщо коса оснащена ремінною передачею, стежте за натяжкою ременів.
  4. Періодично змащуйте рухливі частини сполучаються елементів для поліпшення їх ковзання.

  Де купити популярні в Україні моделі косарок

  Купити коси для трактора за вигідною ціною в Україні можна в інтернет магазині або зателефонувавши по телефону. Менеджери нададуть грамотну консультацію і допоможуть вибрати відповідне обладнання.

  Отримати додаткову знижку 3%